Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Kreatywne

Kreatywne

Nowoczesne artykuły kreatywne to produkty, które można wykorzystać do różnego typu prac rękodzielniczych. Wyroby te przydadzą się, zarówno adeptom szkół o profilu plastycznym, jak i osobom, które samodzielnie wykonują ozdoby i dekoracje. Proponujemy szeroką gamę produktów tego rodzaju, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rekomendowane przez nas wyroby, świetnie sprawdzą się, jako podstawowe materiały, wykorzystywane w takich technikach zdobniczych, jak decoupage, cardmaking, a także scrapbooking. Posiadamy artykuły kreatywne dedykowane osobom w każdym wieku. Mogą one być podstawowym wyposażeniem pracowni plastycznej w placówkach edukacyjnych i pozaszkolnych.

Kreatywne produkty do wykonywania rożnego typu ozdób

W naszym asortymencie znajdują się kostki 3D, sznurki ozdobne, a także produkty wykonane z akrylu, które można pokrywać specjalnie dobranymi emaliami o różnym wykończeniu. Zróżnicowana oferta wyrobów kreatywnych z naszego sklepu internetowego, obejmuje także efektownie prezentujące się dekoracje z filcu na trwałej klamerce. To propozycja dla studiów florystycznych i osób zawodowo lub amatorsko zajmujących się komponowaniem bukietów, czy też tworzeniem kompozycji z kwiatów ciętych lub doniczkowych. Wysokiej jakości artykuły kreatywne to produkty, które można wykorzystywać do zdobienia prezentów na dowolnie wybrane okazje. W naszym sklepie znajdują się girlandy, zawieszki, a także ozdoby na patyku. Proponujemy także dekoracyjne spinacze, dostępne w zestawach.

Ozdoby samoprzylepne i brokaty sypkie w różnych kolorach do wyboru

Oferowane przez nas artykuły kreatywne obejmują także wysokiej jakości produkty, przeznaczone do zdobienia papieru, tektury, kartonu, a także innych materiałów. Rekomendowane przez nas brokaty sypkie w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru, a także ozdoby samoprzylepne, to jedne z wielu produktów, którymi warto zainteresować się, poszukując markowych artykułów kreatywnych. Osoby preferujące prace manualne, mogą skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty, w której znajdują się włóczki w różnych barwach, a także sznurki papierowe czy pompony. Posiadamy także trwałe kleje i pianki dwustronne klejące. To wyroby umożliwiające solidne i niewidoczne przytwierdzenie wybranych ozdób do różnego typu materiałów, w tym także tych o lakierowanej powierzchni.

Menu

Menu

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się