Ulubione (0)
Zobacz wszystkie ()
Brak wyników wyszukiwania.

Styropianowe

Styropianowe

Artykuły styropianowe to produkty, które mogą się przydać, nie tylko na zajęciach plastycznych, organizowanych w placówkach edukacyjnych i pozaszkolnych. Wyroby te doskonale sprawdzą się także jako baza do tworzenia różnego typu dekoracji na dowolnie wybrane okazje. Artykuły ze styropianu, które są dostępne w naszym sklepie, posiadają różne kształty do wyboru. Proponujemy wyroby wykonane z polskiego lub chińskiego styropianu. Oferujemy stożki, oponki, jak również styropianowe jajka czy kule o różnej średnicy. Wyżej wymienione wyroby mogą być bardzo przydatne dla osób zafascynowanych DIY i firm, które w ramach rękodzielnictwa, wykonują ozdoby do domu, mieszkania lub biura. Produkty te nie zmieniają swoich pierwotnych właściwości pod wpływem nakładanych na nie różnego typu preparatów, używanych w metodzie decoupage.

Styropianowe artykuły- baza do samodzielnie wykonywanych ozdób

Atrakcyjne cenowo artykuły ze styropianu, które można wygodnie zamówić w naszym sklepie internetowym, mogą służyć także jako dodatek do prezentów czy też efektowna ozdoba upominków z okazji Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Stworzona przez nas kolekcja artykułów styropianowych, obejmuje także produkty w wersji XXL Oferujemy duże jajka styropianowe o średnicy 30 cm. To produkty, które można ozdobić przy pomocy materiału- m.in. tiulu, a także samoprzylepnych papierów kolorowych. Proponowane przez nas artykuły styropianowe nadają się także do dekorowania bardzo popularną obecnie techniką decoupage.

Wysokiej jakości artykuły styropianowe

W naszym sklepie internetowym znajdują się także artykuły styropianowe importowane z Chin. To stożki, oponki, a także cieszące się dużym zainteresowaniem figurki zwierząt. Produkty te stanowią bazę do tworzenia oryginalnych dekoracji, które będą urzekać swoim wyglądem. Można ozdobić je przy pomocy odpowiednio dobranych farb. W naszym asortymencie znajdują się także artykuły styropianowe o nieregularnej strukturze. Chodzi tutaj o figurki, styropianowe gwiazdki czy dzwonki. Wyroby te zostały wykonane bardzo starannie, co potwierdza ich wysoką jakość. Nie ulegają one skruszeniu lub rozwarstwieniu. Bez trudu można wbijać w nie szpilki lub pinezki. To doskonałe prefabrykaty do prac manualnych.

Menu

Menu

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się